Terenska nastava-2.c

Autor: Petra Kokeza, Vesna Kovačević, 18. 5. 2020.

Ove godine naš razred nije išao na mnogo izleta pa nam je profesorica Vesna Kovačević odlučila omogućiti jedan, koliko poučan, toliko i zabavan izlet. Prvo smo otišli u Aspiru gdje su nas dočekali uz kavu i sokove. Nakon što smo se kratko odmorili, krenuli smo u obilazak.

Vidjeli smo mnogo odlično opremljenih učionica. Vjerujem da se većini razreda isto kao i meni najviše svidjela njihova nevjerojatna i vrhunsko opremljena kuhinja. Već neko vrijeme istražujem o Aspiri, no nakon posjeta ozbiljno razmatram činjenicu o nastavku školovanja tamo. Na kraju obilaska imali smo mogućnost postaviti pitanja koja su nas zanimala i dobili smo torbe sa Aspirinim logom. Zatim smo se uputili u Hotel Atrium. Obišli smo neke predivno uređene sobe, a zatim restoran i kuhinju. Nakon toga, krenuli smo na Gast Show u Spaladium Arenu. Vidjeli smo mnogo različitog posuđa, čaša i tanjura, probali smo razne sladolede svih okusa i imali smo priliku vidjeti razne vrste mesa, riba i školjaka. Naučili smo dosta novih pojmova i usput smo se zabavili. Ovaj izlet je bio jedno jako zanimljivo i nezaboravno iskustvo i ovim putem bih željela zahvaliti profesorici Vesni što nam je to sve omogućila.

Antonia Horvat, 2.c