O projektu

This is a short and old fashioned project.
Each student will write a postcard .They will introduce themselves in a short way and post to the partner school.
When the postcards are received, there will be a board about it in each school; so the other students will get curious about foregin languages.

Projek u kojem će naši učenici slati razglednice, na kojima će se predstaviti u škole diljem Europe. Učenici će se upoznati sa načinima komunikacije prije upotrebe interneta i mobitela.

Naši učenici rado su se odazvali projektu. Napisali su oko 80-ak razglednica, koje će biti poslane na adrese naših partnera u Italiju, Rumunjsku, Poljsku i 3 škole u Turskoj.

Također se i mi nadamo velikom broju razglednica, koje ćemo izložiti u hodniku naše škole, da ih svi učenici mogu vidjeti i pročitati.